توسعه نام تجاری

توسعه نام تجاری

1-پویشهای بازاریابی و فروش تایرهای راهسازی ، صنعتی و معدنی و کشاورزی و تایرهای رادیال باری و اتوبوسی و کامیونی
2-محصولات و خدمات ترویجی
3-تبلیغات
تبلیغات محیطی
تبلیغات و تزیینات فروشگاهی
1-پویشهای بازاریابی و فروش

1-1کمپین تایرهای راهسازی ،صنعتی و معدنی و کشاورزی
نظر به توسعه پروژه های راهسازی و گسترش استفاده ازماشین آلات سنگین کاربردی در معادن و بنادر ، شرکت نیک مهر عمرانی در خصوص جذب واردات  بهترین برندهای جهانی تایر در اندازه های مورد مصرف در لودرها ،کامیون معادن ،اسکراپرو گریدروجرثقیلهای متحرک و ترانس و ریچ وانواع لیفتراکها و بالابرهای تلسکوپی و سایزتجهیزات و ماشین آلات مصرفی در بنادر،سعی نموده تا با توجه به وضعیت آب و هوایی وشریط جاده ای مناطق مختلف ،محصولات با برندهای مگنا تایرز و هیلورا که از نظر استاندارد ایمنی و کاربردی در سطح جهانی میباشند ، به بازار مصزف عرضه نماید. ویژگی های مورد نیازدرهر یک از گروه تایرهای راهسازی، معدنی و صنعتی و کشاورزی، با نگرشی برزمینه های اصلی مورد نظر مصرف کنندگان و موارد کاربردی ،بشرح زیر در نظر گرفته شده است؛
الف- مقاومت در مقابل برش و پارگی و سایش رویه تایر بر روی سطوح بسیار خشن و همچنین مقاومت در برابر ورقه ورقه شدن رویه تایر
ب- مناسب جهت حرکت در مسیرهای طولانی با سرعتهای بالا و در جاده های هموار.
ج- کاهش دمای ایجاد شده در تایر
د- ایجاد خاصیت مقاومت سایشی.
ه- راحتی عملکرد کاربر و کاهش مصرف سوخت و عمر طولانی تایر
و- ایجاد چسبندگی به سطوح نرم جاده و بهبود میزان کشش و عملکرد تایر.

تایرهای فوق الذکر با طرح های متعدد آج برای استفاده در پروژه های مختلف راهسازی، حفاری معادن و حمل و نقل بارهای بسیار سنگین، بالابرهای صنعتی و بالابرهای مخصوص استفاده در بنادر و تخلیه بارهای بسیار سنگین و همچنین کار در تونلها و عملیات  تعمیر و نگهداری و پاکسازی معادن و استفاده در پروژه های زیربنایی و کارگاه های ساخت و ساز و استخراج مواد معدنی و انجام عملیات با سرعت پایین و چرخه حمل و نقل بار در زیرزمین و خاکبرداری و جمع آوری توده ها و مواد میباشد.

2-1 کمپین تایرهای رادیال تمام سیمی باری و کامیونی و اتوبوسی
با توجه به توسعه ناوگان حمل بار و مسافردر کشور و حساسیت این موضوع، شرکت نیک مهر عمرانی در جهت جذب واردات  بهترین برندهای جهانی در اندازه تایرهای رادیال تمام سیمی باری و کامیونی و اتوبوسی، سعی نموده است تا با توجه به وضعیت آب و هوا و جاده ای منطقه، تایرهای با برندهای مگنا تایرزو هیلو و اپلاس را که از نظر استاندارد های ایمنی در سطح بالایی میباشند به بازار مصرف عرضه نماید.
ویژگی های اندازه تایرهای فوق با نگرشی بر زمینه های اصلی مورد نظر مصرف کنندگان و موارد کاربردی بشرح زیر در نظر گرفته شده است.

الف- ایمنی
ب- دوام و طول عمر بالا
ج- کاهش مصرف سوخت
د- راحتی رانندگی
تایرهای مزبور در طرح های مختلف، مخصوص نصب در محور فرمان و محور تریلر برای استفاده در پروژه های ساخت و سازو استفاده در جاده های خاکی و همچنین  استفاده در جاده های شنی و حمل ونقل در مسافتهای طولانی میباشند . طرحهای متعدد آج برای مصارف مختلف بوده که با لایه های تقویت شده بدنه تایر رادیال با ساختارتمام سیمی ، باعث بهینه نمودن عملکرد تایر در تحمل بار و راحتی عملکرد کاربر می گردد. استفاده از فن آوری پیشرفته جدید بدنه تایر ،جهت کاهش میزان حرارت زایی درون تایر میباشد .
 

مصرف سوخت کمتر
دوام بالا
فرمانپذیری خوب
60ماه گارانتی

 
2)محصولات و خدمات ترویجی
هدایای تبلیغاتی :
گروه عمرانی ، همه ساله به منظور ارتقاء برندهای مگنا تایرز و هیلو و اپلاس برای ترویج صحیح انواع محصولات ،هدایای تبلیغاتی واقلام چاپی را تهیه می نماید ،لذااز شما نمایندگان و فروشندگان خلاق ،درخواست میگردد تانسبت به ارائه تبلیغات مطلوب و جاذب با گروه عمرانی همکاری فرمائید.
اقلام تبلیغاتی :تی شرت ،حوله ،کیف چرمی ،خودکار ،بروشور ،کاتولوگ و...
 
3)تبلیغات
تبلیغات محیطی :
استفاده هوشمندانه از ابراز تبلیغاتی در معرفی نام تجاری (Brand ) سبب پیشبرد اهداف فروش میشود.
شاخصه های مهم پیام تبلیغاتی : کوتاه ،گویا وزیبا
بیلبوردها بیش از آنکه تبلیغاتی باشند یک رسانه به حساب می آیند ،رسانه ای که می تواند پیام خودرا به موثرترین شکل ممکن به مخاطب خود منتقل کند . به رسانه ای که بیشترین اثر بخشی را برای تبلیغات داشته باشد و موجب بقاء و موفقیت تبلیغات  شود ،رسانه اثر بخش می گویند .
رسانه اثر بخش ، رسانه ای است که بتواند پیام فروش و بازاریابی را در مخاطبان ، درونی نموده و قدرت " نیاز سنجی " و "نیاز سازی " و" نیازمندی " و "نیاز شناسی " آنها را تحریک و آنها را به عکس العمل وا دارد .
اکران بیلبورد در حوزه تایرهای رادیال باری و کامیونی و اتوبوسی در مراکز تجمع رانندگان ،تقاطع های پر ترافیک و کریدورهای اصلی حمل بار ومسافر کشور انجام میگیرد واکران بیلبورد در حوزه تایرهای راهسازی ، صنعتی ومعدنی و کشاورزی در بنادر وشهرهای بندری و بزرگراهها ازموارد مهم در تاثیر گذاری تبلیغات میباشد .
 
 

رویدادها
گروه عمرانی با سه دهه تجربه فعالیت در عرصه های مختلف صادرات، واردات و تولید محصـولات گوناگون، بسـته بندی کالاهای صـادراتی و وارداتی، انبــوه سازی ساختمان، اجرای پروژه های عمرانی و راه سازی، ایجاد مراکز تهیه و توزیع محصولات فولادی در ایران و خارج از کشور، خرید و فروش شناورهای دریایی و قطعــات یدکی و غیره سهــم بسزایی در رونق اقتصادی بازار بزرگ ایران و خاورمیانه به عهده داشته است.