نوشیدنی ها

معرفی

گروه عمرانی با سه دهه تجربه فعالیت در عرصه های مختلف صادرات، واردات و تولید محصـولات گوناگون، بسـته بندی کالاهای صـادراتی و وارداتی، انبــوه سازی ساختمان، اجرای پروژه های عمرانی و راه سازی، ایجاد مراکز تهیه و توزیع محصولات فولادی در ایران و خارج از کشور، خرید و فروش شناورهای دریایی و قطعــات یدکی و غیره سهــم بسزایی در رونق اقتصادی بازار بزرگ ایران و خاورمیانه به عهده داشته استتاریخچه یام یام
نوشیدنی یام یام در بهار سال 1385 با تلاش بی وقفه گروه عمرانی قدم به دنیای آبمیوه ها گذاشت. نوشیدنی یام یام ارائه کننده ی 110 محصول متنوع میباشد که به مرور زمان وارد بازار ایران و خاور میانه گردیده است. گروه عمرانی در حال حاضر تولید کننده آبمیوه های یام یام بوده و امید است در آینده ای نزدیک خط تولید آبمیوه های یام یام که در کره جنوبی واقع می باشد، در ایران راه اندازی گردد.
گواهینامه ها و مدیریت
آبمیوه یام یام دارای مجوز تولید و تاییدیه از وزارت بهداشت کشور جمهوری اسلامی ایران و کشور کره جنوبی بوده و نیز گواهینامه های HACCP، ISO9001,2000 دریافت نموده است.

سامانه مدیریتی گروه عمرانی کوشش نموده تا مواد اولیه نوشیدنی یام یام از مرغوبترین میوه ها تهیه گردد، لذا آبمیوه یام یام از کیفیت برتری در طعم و رنگ نسبت به آبمیوه های دیگر برخوردار می باشد.مواد اولیه قوطی های یام یام دارای کیفیت عالی بوده و در آزمایشگاه های مختلف داخل و خارج از کشور مورد تایید قرار گرفته است.
گروه عمرانی افتخار دارد برای اولین بار آبمیوه های یام یام را به هموطنان گرامی ارائه نماید.
نوشیدنی های آلوئه ورا یام یام
گروه عمرانی افتخار دارد به عنوان اولین وارد کننده ی نوشیدنی آلوئه ورا به ایران،
نوشیدنی انبه نارگیل یام یام.
آب معدنی یام یام.خواص آلوئه ورا

 • آمینو اسیدها ، اجزا و قالبهای ساختار بدن ما می باشند. 8 آمینو اسید ضروری وجود دارد که در بدن ما ساخته نمی شود که در اجزای گیاه آلوئه ورا کشف شده است.
 • نوشیدن مداوم و منظم آلوئه ورا به شما اجازه می دهد به واسطه تامین طبیعی آمینو اسیدهای ضروری بدن ، سلامتی خود را حفظ نمایید. تجزیه ترکیبات آلوئه ورا نشان می دهد که در بین گیاهان شناخته شده توسط بشر، آلوئه ورا تنها گیاهی است که آمینو اسیدهای مشابه و ضروری بدن را می سازد
 • آلوئه ورا بدون هیچ گونه عارضه ای از عصبانیت و التهاب جلوگیری می نماید، همچنین سبب تحرک ماهیچه ها و صحت کارکرد مفاصل می شود .
 • ویتامین های موجود در آلوئه ورا E,C,B12, B6,B2 ,B1 و ویتامین A و فولیک اسید و نیاسین می باشد. بدن انسان نمی تواند بعضی از این ویتامینها را ذخیره نماید، بنابراین بهترین راه تامین ویتامین های فوق نوشیدن میزان مناسبی ار آلوئه ورا یام یام می باشد.
 • مواد معدنی که در آلوئه ورا یافت می شود شامل کلسیم، سدیم،آهن، پتاسیم، کروم، منگنز، مس و روی می باشد. نوشیدن آلوئه ورا یام یام یک راه طبیعی و سالم برای تامین نیازمندیهای بدن می باشد.
 • هر 21 الی 28 روز پوست جدید جایگزین پوست قدیمی می شود . نوشیدنی آلوئه ورا یام یام می تواند منبعی غنی از مواد سازنده را به شما ارائه کند که همواره پوستی سالم و شاداب داشته باشید و با اثزرات پیری پوست مقابله کنید.
 • استفاده مداوم نوشیدنی آلوئه ورا یام یام سبب کمک به بهبود تنظیم دستگاه گوارش می شود، با استفاده مداوم نوشیدنی آلوئه ورا احساس تندرستی و سلامتی به شما دست می دهد و سطح انرژی بدن افزایش می یابد و به شما کمک می کند تا وزن بدن مناسب و متعادل گردد.
 • آلوئه ورا به طور طبیعی مقاومت بدن را افزایش می دهد. نظر به اینکه سیستم ایمنی بدن همانند ساعت کار می کند تا از بدن محافظت نماید از این رو نوشیدن مداوم آلوئه ورا یام یام سبب می گردد به طور طبیعی مصونیت و مقاومت بدن به طور چشمگیر افزایش یابد.
 • آلوئه ورا دارای قابلیت طبیعی دفع سموم می باشد، نوشیدن مداوم آلوئه ورا یام یام می تواند حرکت موجی روده را بهبود بخشیده و جذب پروتیین را افزایش دهد و همزمان میزان باکتری هایی را که سبب تخمیر می شوند کاهش دهد. آلوئه ورا همچنین سبب کاهش سوزش قلب،معده و دیگر ناراحتی های گوارشی می شود.
 • آلوئه ورا التیام بخش سوختگی ها ، بریدگی ها ، پارگی ها ، خراش ها و سوزش خفیف پوست می باشد.
 • نوشیدنی آلوئه ورا یام یام متضمن سلامتی دهن و لثه می باشد.

مشخصه‌های محصول

محصولات مرتبط
رویدادها
گروه عمرانی با سه دهه تجربه فعالیت در عرصه های مختلف صادرات، واردات و تولید محصـولات گوناگون، بسـته بندی کالاهای صـادراتی و وارداتی، انبــوه سازی ساختمان، اجرای پروژه های عمرانی و راه سازی، ایجاد مراکز تهیه و توزیع محصولات فولادی در ایران و خارج از کشور، خرید و فروش شناورهای دریایی و قطعــات یدکی و غیره سهــم بسزایی در رونق اقتصادی بازار بزرگ ایران و خاورمیانه به عهده داشته است.